Nowe wyposażenie świetlicy wiejskiej w Woli Wodyńskiej. Gmina Wodynie wzmacnia swoje otoczenie

Logotypy PSE

Gmina Wodynie po raz kolejny otrzyma dofinansowanie na realizację projektu społecznego w ramach programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie”. Już niedługo mieszkańcy Wodyń będą mogli skorzystać z odnowionej świetlicy wiejskiej w Woli Wodyńskiej.

Po raz kolejny w gminie Wodynie zostanie zrealizowany projekt dofinansowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne w ramach dobrosąsiedzkiego programu „WzMOCnij swoje otoczenie”. Tym razem będzie to modernizacja i zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej w Woli Wodyńskiej. Dzięki odnowieniu budynku, świetlica wreszcie zacznie pełnić swoją rolę – miejsca spotkań i aktywności mieszkańców Woli Wodyńskiej i całej gminy. To kolejna inicjatywa w okolicy, która powstanie dzięki grantom PSE.
W 2020 roku zmodernizowano dach w domu kultury oraz zamontowano barierki ochronne na terenie boiska sportowego.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne, podczas trzech edycji dobrosąsiedzkiego programu grantowego przekazały już ponad 3,6 miliona złotych na realizację ponad 180 projektów.

Lokalni działacze zgłaszali projekty w kategoriach aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne i zdrowie.

Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach www.raport.pse.pl i www.wzmocnijswojeotoczenie.pl.