Odpady komunalne

Aplikacja mobilna dla mieszkańców Gminy Wodynie „Kiedy śmieci”

Drodzy Mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, iż uruchomiliśmy dla Państwa darmową, prostą i przyjazną użytkownikowi aplikację mobilną „Kiedy śmieci”.

Aplikacja przypomina o zbliżających się terminach odbioru poszczególnych frakcji oraz o płatnościach. Istnieje możliwość zmiany powiadomienia o najbliższym odbiorze (1-5 dni) oraz ustawienia dodatkowego przypomnienia w dniu odbioru. W aplikacji dostępne są również zasady prawidłowej segregacji śmieci, słownik odpadów oraz dodatkowe informacje gminne tj. terminy płatności rat, nr konta czy informacje o PSZOK. Ponadto, mogą Państwo za pośrednictwem aplikacji komunikować się z nami w sprawach dotyczących gospodarki odpadami.

Instalacja aplikacji zajmuje tylko, chwilę wystarczy zeskanować jeden z poniższych kodów QR telefonem lub kliknąć we właściwy odnośnik w sklepie z aplikacjami.

Aplikacja nie wymaga wprowadzania żadnych danych oprócz województwa, powiatu, gminy i miejscowości, po wprowadzeniu których wyświetli się dedykowany dla wprowadzonej miejscowości harmonogram odbioru odpadów.

Zachęcamy do instalacji!