Dni Gminy Wodynie

Zbiórka charytatywna dla Zuzi już 20 sierpnia w Wodyniach

Do Dni Gminy Wodynie pozostało coraz mniej czasu. Zgodnie z zapowiedziami, 20 sierpnia w Parku Podworskim w Wodyniach odbędzie się pierwsze wydarzenia w ramach Dni Gminy, a mianowicie Festyn Rodzinny „W rytmie lata”, podczas którego będzie czekało na Państwa wiele przygotowanych atrakcji i występów znanych artystów.

Podczas festynu Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodyniach przeprowadzi zbiórkę charytatywną na rzecz 9-letniej Zuzi jagły, mieszkanki naszej Gminy, która potrzebuje wsparcia w zakupie specjalistycznego wózka inwalidzkiego, który ułatwi jej codzienne funkcjonowanie. Zuzia urodziła się jako wcześniak z niedotlenieniem okołoporodowym, obecnie nie chodzi i nie mówi.

Podczas akcji wolontariusze będą obecni na płycie boiska w parku i będą zbierali pomoc do puszek. W specjalnie przygotowanym namiocie będzie na Państwa czekało koło fortuny, a osoby które wesprą akcję finansowo będą miały możliwość otrzymania atrakcyjnych nagród rzeczowych.

W zorganizowaniu tego wydarzenia już teraz pomocy udzieliło wiele firm i instytucji. Akcję wspiera także Pani Urszula Dudziak – znana na całym świecie wokalistka jazzowa i jurorka programu telewizyjnego „The Voice Senior”, która wraz z wolontariuszami GOPS będzie obecna tego dnia na festynie.

My wszyscy także, jako społeczność Gminy Wodynie, bądźmy razem tego dnia i pamiętajmy, że dobro wraca!