Przegląd Wodyński

27. wydanie Przeglądu Wodyńskiego jest już dostępne!

Drodzy Mieszkańcy!

Z ogromną radością oddajemy w Państwa ręce kolejny numer naszego pisma samorządowego „Przegląd Wodyński”, ale tym razem, w zupełnie nowej odsłonie. Postawiliśmy na odświeżenie wizerunku pisma, aby jeszcze lepiej odpowiadało ono Państwa oczekiwaniom. Nowy format pozwoli nam dostarczać jeszcze więcej aktualnych informacji na temat działalności naszego samorządu gminnego, jego jednostek organizacyjnych oraz lokalnych podmiotów i organizacji działających na terenie naszej gminy.

Przedłużając tradycję, przygotowaliśmy specjalny numer przedświąteczny. Nie tylko otrzymacie najnowsze wiadomości, ale również krótkie życzenia bożonarodzeniowe, które chcielibyśmy przekazać Państwu jako przedsmak radosnego czasu, który przed nami.  

Mamy nadzieję, że nowa forma naszego pisma spotka się z Waszym dużym zainteresowaniem, i że sięgniecie po nie z równą chęcią jak do tej pory. Wierzymy, że dzięki temu będziemy mogli jeszcze skuteczniej komunikować się z Państwem i jeszcze bardziej zaangażować w naszą działalność.

Część z Państwa mogła się już z nim zapoznać, gdyż był on dystrybuowany przez Parafie w Wodyniach, Seroczynie i Rudzie Wolińskiej.

Wszystkich Państwa, którym jeszcze nie udało się go zdobyć zapraszamy do Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury. Posiadamy jeszcze wolne egzemplarze. Przegląd znajdziecie również w lokalnych sklepach.

Do każdej wersji Przeglądu dokładamy upominek – wigilijne sianko, którego nie może zabraknąć pod świątecznym obrusem podczas wieczerzy wigilijnej.

Elektroniczna wersja Przeglądu dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce Przegląd Wodyński.

Pozostaje nam życzyć miłego czytania!