Festyn rodzinny W rytmie lata

Przed nami Festyn rodzinny „W rytmie lata”. Zapraszamy!

Festyn Rodzinny „W rytmie lata”, zaplanowany na 24 lipca, w swoim założeniu ma być okazją do integracji mieszkańców, promocji naszego terenu, radosnego spędzenia czasu i wspólnej zabawy dla wszystkich mieszkańców. Każdy – najmłodszy, trochę starszy, trochę mniej młodszy i wreszcie senior – ma znaleźć w programie festynu „coś dla siebie”.

Zaplanowane zostały animacje, plac zabaw dla dzieci i koncert muzyczny „Piosenki Pani Klaun” adresowany również przede wszystkim do najmłodszych. Dwa koncerty „Wakacyjne przeboje”, na które złożą się hity takich zespołów jak ABBA, czy BoneyM z pewnością porwą do tańca miłośników rytmów z lat 80-ych XX w. W części muzycznej posłuchamy wreszcie gwiazdy wieczoru – zespołu EXAITED.

Tradycyjnie, będą promowani lokalni twórcy i artyści: na scenie wystąpi młodzież szkolna z terenu gminy, sekcje i zespoły Gminnego Ośrodka Kultury, a swoje promocyjne stoiska zaprezentują organizacje i stowarzyszenia. Strażacy zaprezentują sprzęt ratowniczy i gaśniczy, a Jednostka OSP w Wodyniach również pokaz akcji ratunkowej. W trakcie imprezy będą przeprowadzane konkursy dla publiczności.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegóły wydarzenia na załączonym plakacie.