Boisko Ruda Wolińska

Zaproszenie do zgłaszania drużyn do turniejów o Puchar Wójta Gminy Wodynie i Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Wodynie

Drodzy Mieszkańcy,

rozpoczynamy przygotowania do oficjalnego otwarcia nowo wybudowanego obiektu sportowego na terenie naszej Gminy – Kompleksu boisk sportowych w Rudzie Wolińskiej. To wydarzenie planujemy zorganizować w niedzielę,  4 września. Uroczystość zostanie połączona ze Świętem Plonów –  dożynkami parafialnymi w Rudzie Wolińskiej, które odbywają się corocznie w pierwszą niedzielę września.

Oprócz obrzędów dziękczynnych za ukończenie żniw i prac polowych przygotowujemy wiele atrakcji, którym ma towarzyszyć sportowa rywalizacja, jak przystało na otwierany obiekt sportowy, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Po raz pierwszy na terenie Gminy zostanie rozegrany mecz towarzyski Samorządowcy kontra lokalni Przedsiębiorcy. Podczas wydarzenia odbędą się również dwa inne turnieje: Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wodynie oraz Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Wodynie.

Zachęcam wszystkich Państwa do zgłaszania swoich drużyn i wzięcia udziału w zmaganiach sportowych. Zasady turniejów określają regulaminy, które są dostępne do pobrania poniżej. Pozostałych Państwa zachęcam do udziału w uroczystości i kibicowania drużynom.  

O wszystkich, planowanych na ten dzień atrakcjach, poinformujemy już niebawem.

Z pozdrowieniami,

Wojciech Klepacki

Wójt Gminy Wodynie